جهت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید:
تلفن: 22143065 - 22142818 - 22143138 شماه موبایل: 09121782588

امتيازات سيستم درب و پنجره هاي دوجداره سبك


كارائي و تنوع شكل و رنگ:تنوع رنگ و قابليت ساخت با طرح هاي متنوع ، پنجره ها را براي هر نوع معماري مناسب مي سازند .قابليت چرخش پنجره بر روي دو محور افقي و عمودي بوسيله چرخش دستگيره ، امكان استفاده راحت براي تهويه ي هوا يا باز و بسته كردن پنجره ها را فراهم مي سازد .

اقتصادي :پنجره هاي upvc نياز به رنگ آميزي ندارند و بنا به درخواست مشتري بصورت سفيد و يا رنگي توليدمي شود. درب و پنجره هاي UPVC به راحتي با محلول هاي آب و صابون تميز مي  وند و نيازي به جلا و رنگ آميزي هاي دوره اي ندارد .

بهداشتي و مقاوم :بنا به خواص ماده upvc ، درب و پنجره هاي upvc مقاومت بسيار خوبي در مقابل شرايط مختلف جوي، رطوبت حرارت و سرما از خود نشان مي دهند . بخصوص در محيط هاي اسيدي و بازي دچار خوردگيو پوسيدگي نمي شوند . علاوه بر آن رشد باكتري ها در ماده pvc  بسيار محدود بوده و در مجموع اينخواص استفاده از درب و پنجره هاي UPVC  در بيمارستان ها و آزمايشگاه ها را برجسته مي سازد .

عايق صوتي :شيشه هاي چند جداره ، نوع گاز مصنوعي بين جدار شيشه ها ، استفاده از درزگير هاي لاستيكيمناسب و همچنين فضاي متخلخل پروفيل هاي UPVC ،موجب شده اين پنجره ها نسبت به پنجره هايفلزي سبكتر بوده ، در عين حال عايق خوبي در مقابل صوت مي باشند و مقاومت كافي در برابر بادو طوفان و لرزش در هنگام وزش باد از خود بروز دهند .

هم بستگي با طبيعت :مواد UPVC صد در صد قابل بازيافت و برگشت به چرخه توليدند . همچنين پنجره هاي قديمي و ضايعاتساخت  پنجره هاي PVC  مي توانند خرد شده و مجددا" در ساخت ديگر محصولات مورد استفاده قرارگيرند .

عايق گرما و سرما :طبق مطالعات سازمان بهينه سازي مصرف سوخت ، 48 درصد راه هاي نفوذ هوا از پنجره ها و 24 درصد آن از درها است . عايق بودن شيشه ها ، اتلاف انرژي هاي سرمايشي و گرمايشي را نزديكبه 54 درصد كاهش مي دهد .

ضد اشتعال و برق گرفتگي :دماي احتراق ماده  (380) PVC  درجه سانتي گراد است ، كه در مقايسه با پنجره هاي چوبي ديرتر مشتعل شده و برخلاف چوب ماده PVC  با دور نمودن منبع حريق خود به خود خاموش مي شود .همچنيم استفاده هز مواد افزودني (مولتي فايرها) سرعت انتشارحريق را بسيار كند مي كند .مقاومت الكتريكي ماده UPVC بسيار بالا بوده و بدون نياز به سيستم ارت ،خطر برق گرفتگي را به حداقل مي رساند .

جلوگیری از ورود آلودگی و گرد و غبار :زوارهای لاستیکی ظریف و زیبا و با طرحهای خاص موجب جلوگیری از نفوذ گرد و غبار , رطوبت ,صدا و آلودگی ناشی از دود صنایع و اتومبیل ها می شود و این امر تا حد زیادی نگرانی خطرات ناشی از آلودگی هوا را کاهش می دهد .

ایمنی :پروفیل های گالوانیزه با ضخامت 5/1  mm درون پروفیل های  PVC موجب استحکامبیشتر پنجره ها می گردد. استفاده از یراق آلات مناسب , ضریب ایمنی پنجره ها را دربرابر سرقت بالا می برد.